Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

У Батьові облаштували сучасні роздягальні для футболістів

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

batyuДо цих пір спортсмени перевдягалися в залізничних вагонах.
Футбольне поле у смт. Батьово протягом довгих років не було оснащене роздягальнями, тож футболістам доводилося перевдягатися у двох старих вагонах. Однак днями, на радість місцевому населенню, відбулася передача сучасної роздягальні. З цієї нагоди маленьку розважальну програму підготували і місцеві школярі, і люди старшого віку.

 


За словами жителя смт. Батьово, депутата Михайла Товт, селищу власними силами вдалося обладнати роздягальні з душовими кабінами, кімнатою для судді, приміщеннями громадського харчування та обслуговування. Він сподівання, що в майбутньому населений пункт отримає фінансову підтримку, яку планують використати на розвиток інфраструктури, у такий спосіб громада готується до створення ОТГ.
На урочистості запросили і футбольну команду Берегівщини, щоб гості розділили радість батівських футболістів, котрі й раніше досягали високих результатів як на районному та обласному, так і на загальнодержавному рівні, саме тому передача сучасних роздягалень є великою радістю для тутешніх спортсменів. На заході були присутні заступник голови облдержадміністрації Віктор Микулин та селищний голова Батьова Дмитро Татаренко, який чіпляється за кожну можливість, аби розвивати населений пункт. Останнім часом тут проклали нові дороги, вирішили проблему вуличного освітлення, установили ігрові майданчики, поле зі штучним покриттям. Тож Батьово стає красивішим та розвиненішим. Сподіваємося, що на цьому процес не зупиниться.

Чілла Гегедюш