Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

БУДНІ МІСЬКОЇ ВЛАДИ

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

alkotmany1До 22-ї річниці Конституції України у сквері Т. Шевченка відбувся урочистий захід за участі посадових осіб та містян. Родзинками святкової події стало виконання викладацьким хором Берегівської дитячої школи мистецтв ім. З. Кодая Гімну України та “Молитви за України”, а також декламація вірша “Любіть Україну” ученицею ЗОШ №5 ім. Т. Шевченка. Грамотами до Дня Конституції за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм нагороджені Іван Бабинець, начальник оргвідділу міської ради, Віра Бочкай, керівник архівного відділу, та Оксана Радик, очільниця управління культури. Захід завершився покладанням вінків та квітів до пам’ятника Кобзареві.

 

Міський голова Золтан Бабяк мав зустріч із жителями вул. Фюзеш та навколишніх, які потерпають від діяльності заводу з виготовлення пелетів ТОВ “Інтерсорс”, а саме від густого диму з осадом та шуму. До розмови долучився і представник місцевої прокуратури. Вирішено провести нараду 9 липня у присутності правоохоронних структур, екологічної інспекції, керівництва заводу для перевірки усіх дозвільних документів, законності функціонування та дотримання природоохоронного законодавства ТОВ “Інтерсорс”.

На технараді, що проходила 3 червня, головним чином ішлося про деталі будівництва КНС для мікрорайону “Чігосуг”, що незабаром розпочнеться. Адже, найімовірніше, жителі вулиць Молодіжної, Чігосуг, І. Бейли, Архітектурної, Проектної свої каналізаційні стоки спускають у канал Верке чи використовують вигрібні ями. Так, загальна протяглість нової магістралі трубопроводу складатиме 1829 м.
Також вирішено, що задля запобігання нещасних випадків, пов’язаних з колишньою військовою казармою, буде заблоковано доступ туди через вікна та двері першого поверху.

З нагоди Дня національної поліції України в приміщенні Берегівського відділу поліції відбувся урочистий захід. Так, почесними грамотами міської ради за сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків, професіоналізм, відданість та зразкову дисципліну нагороджені Юрій Буря, Опанасій Гарагуля, Станіслав Калинич, Василь Катран, Людмила Кондраш, Тарас Загієв, Ігор Ломперт, Олександр Михайлов, Ніна Німец-Бундович, Володимир Олах.
Вітаємо всіх працівників Берегівського відділу поліції з професійним святом та бажаємо принциповості, вірності присязі, мирного неба і родинних гараздів!