Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

police3 серпня напередодні святкування першого Дня національної поліції у Берегові вітали правоохоронців

Захід проходив у залі засідань Берегівського відділу поліції. Розпочала урочистості ведуча святкової програми майор поліції Яна Денисюк. Далі привітальне слово взяв новопризначений начальник берегівських поліцейських Євгеній Калитич. Керівник правоохоронців побажав своїм підопічним лише всього найкращого, а також наголосив, що буде усіх підтримувати на майбутній переатестації.

 

Міський голова Золтан Бабяк також приєднався до поздоровлення. Мер наголосив на важливості співпраці органів місцевого самоврядування та поліції для підтримки безпеки у місті та захисту прав і свобод його мешканців. Висловив впевнененість, що завдяки самовідданій праці правоохоронців мир та спокій пануватиме і далі у Берегові. А на завершення привітальних слів подарував у чергову частину Берегівського відділу поліції кондиціонер.
Поздоровити правоохоронців прийшли і очільники районної адміністрації та районної ради. Іштван Петрушка підкреслив, що реформа поліції стала найуспішнішою із усіх реформ в Україні, а поліція стала новою не лише на папері, а й у справах.
Довідка:
День Національної поліції України — свято України. Відзначається щорічно 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». Свято було встановлено в Україні «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015, та відзначається щорічно 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».

ОЛЕКСАНДР СІЛЬЧЕНКО