Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

«К2» готує грандіозну вечірку до свого Дня народження

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

k2У серпні Дий¬дівський клуб «К2» відсвяткує свій 8-й День народження. До цього часу кожного року роз-важальний заклад грандіозною вечір¬кою відзначав цю визначну подію, і цей рік не є виключенням: у пятницю, 19 серпня, на тих, хто завітає цього вечора до клубу, чекатиме яскрава шоу-програма, сповнена сюрпризами та новинками.

 

- Здається, що вісім років пролетіли, як декілька днів, багато подій відбулося й у нашому житті, й у житті клубу, – розповідає співвласник «К2» Дьєрдь Козак. – Щотижня намагаємося організувати для молоді незабутні вечірки, а провести «паті» у День народження закладу – незмінна традиція. За тиждень ті, хто завітають на нашу вечірку з нагоди Дня народження клубу, стануть свідками надзвичайної  події.

- Щороку ви готуєте якийсь сюрприз. Гадаю, і цього разу без нього не обійдеться святкування.
- Це справді так. Ми підготували чимало сюрпризів, але мені б не хотілося розкривати всі карти, тож розповім про основні з них. Завжди намагаємось представити щось таке, що до цього часу було невідомим, незнаним у нашому краї. Вважаю, що те, чим будемо розважати гостей нашої вечірки, навіть в Угорщині зустрічається дуже рідко. Йдеться про світлове шоу «UV». Театр вогню та світла з угорського міста Мішкольц обіцяє надзвичайне видовище. На мою думку, наші гості заслуговують на феєрію та незабутні враження. Щодо музики, то гарний настрій створюватимуть ді-джеї краю – DJ Jana B, DJ Dбniel та DJ Roli. Ці троє вже роками розважають наших гостей, тож цілком зрозуміло, що саме тут їхнє місце, адже вони вже вивчили музичний смак молоді, яка розважається у «К2» майже щотижня. Радію, що ці ді-джеї розкручують наш розважальний заклад. Як належить, до нас завітає спеціальний гість, але хто він – нехай залишиться таємницею.  

- Багато молоді виїхало працювати за кордон. Це якимось чином відображається на кількості відвідувачів?
- Цьогоріч ситуація, на жаль, не краща, аніж минулого року. Якщо ж говорити про наш заклад, то у нас не завжди заповнений клуб. Справді, та вікова категорія, яка могла б стати нашими потенційними відвідувачами, виїхала за кордон у пошуках кращої долі, але відрадно, що навіть перебуваючи далеко від дому, слідкують за нашими афішами, цікавляться нашими програмами. На нашу сторінку в соціальній мережі «Фейбук» пишуть, наскільки хочуть бути тут, разом з нами. Довгий час ми не піднімали цін, але зараз ми вимушені це зробити. Ціни збільшуватимемо, враховуючи на рівень інфляції, натомість не одразу підніматимемо ціни на всі вироби, а лише на ті, що значно подорожчали на ринку. До таких залежить алкогольні напої, натомість наш клуб вважається найдешевшим розважальним закладом на всій окрузі. Ціна вхідного квитка теж залежить від того, чи на сцені виступить якась знаменитість, чи ні. Угорські виконавці дорожчі за вітчизняних, але незважаючи на це, ми намагаємося і їх запрошувати, до того ж таких артистів, які ще не бували на Закарпатті. Приміром Аттіла Бараня вже неодноразово виступав у «К2», але на прохання наших відвідувачів в кінці вересня він завітає до нас знов. Впродовж літа ми зі своїм братом Іштваном реконструювали клуб, осучаснили систему вентиляції, а  VIP-кімнати отримали ще привабливіший вигляд. Замінили й телевізор, який відповідає нинішнім вимогам. Все це робимо для того, аби наші гості відпочивали у ще комфортніших умовах та відвідували нас частіше.

Чілла Гегедюш