Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

КОЛИ НЕ ЗАБУВАЄШ ПРО РІДНЕ МІСТО

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

DSCN9819Нещодавно до нашого міста приїхав берегівчанин, який сьогодні працює у сусідній Угорщині із презентами для дітлахів
Іштван Ковач народився у Берегові. Освіту здобував в Україні. Працював педагогом у ЗОШ №8 (тепер десята школа). Та життя так закрутило, що сьогодні Іштван працює викладачем у реформатській гімназії міста Папа в Угорщині та в редакції дитячих кросвордів та головоломок «Kedvenc Kцlyцk».

 

Це журнал для дітлахів і підлітків, який вміщує в собі кросворди, головоломки, загадки, завдання на логіку, розвиваючі задачки, а також завдання із вивченням іноземних мов. Пан Іштван приїхав до свого рідного міста не із пустими руками, а саме із 11-ма тисячами екземплярів видання у якому працює. Все це він подарував берегівським школам та садочкам з угорською мовою навчання, а також школам у Берегівському районі.
Зізнається, що самому йому здійснити цю допомогу не під силу. Тож в організації доставки такого презенту на територію міста брали участь: власник видавництва «Kedvenc» Ботонд Барош, керівник діаконічного центру Закарпатської реформатської церкви Бейло Нодь, голова Угорської реформатської служби допомоги Шандор Пал.
У Берегові радо вітала гостя і очільниця міського управління освіти Едіта Бабяк також щиро подякувала Іштвану Ковачу та  усім, хто причетний до такої хорошої справи.

ОЛЕКСАНДР СІЛЬЧЕНКО