Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

НАШЕ МІСТО ВІДСВЯТКУВАЛО 955-ту РІЧНИЦЮ ІЗ ДНЯ СВОГО ЗАСНУВАННЯ

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Урочисті заходи завершились, а спогади залишились. Звісно, враження містян і гостей Берегова значно різняться, але більшість отримала велике задоволення. Переконаний, що кожен із учасників прекрасного дійства та гостей відчував себе часткою великої родини. Адже воно об’єднало усіх, кому дорогий рідний край, його історія, традиції і звичаї.
А програма святкування була різноманітна й насичена. Присутні мали змогу відвідати виставку-ярмарок, ознайомитися з виробами місцевих народних умільців, придбати сувеніри, завітати на майстер-класи, поласувати смачним бограчем, шашликом, тістечками тощо. На сцені виступали самодіяльні митці, а любителі спорту отримали задоволення від конкурсів та змагань.

 


На урочистій церемонії відкриття присутніх щиро вітав мер Берегова Золтан Адальбертович Бабяк, який дякував землякам за любов до рідного міста і плідну працю задля його розвитку: “Кажуть, ми не вибираємо Батьківщини. Її нам дарує Бог. Не раз Берегово зазнавало значних руйнувань і втрат. Воно пережило трагічні і радісні події, але вистояло та вижило, завдяки нашим людям, котрі своєю невтомною і наполегливою працею відновлювали та піднімали його. Я впевнений, що тільки спільними зусиллями, енергією наших сердець ми зробимо місто із багатовіковою історією ще кращим та привабливішим, щоб воно і надалі залишалося сучасним європейським містом ”.
Теплі слова привітань у ці святкові дні лунали і з уст голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, депутата Верховної Ради України, голови КМКС Василя Брензовича, голови УМДС Ласла Зубанича, консула Угорщини в м.Берегові Матяша Сіладі, депутата Закарпатської облради, ректора ЗУІ імені Ференца Ракоці ІІ Ілдико Орос та інших почесних гостей. Усі вони наголошували, що Україні потрібен мир, злагода і толерантність, аби наша держава, наш чудовий закарпатський край, у тому числі й Берегово, й надалі процвітали. Особливо зворушливими були слова Геннадія Геннадійовича, який наголосив, що Берегово є еталоном для всієї України, де в злагоді, шануючи один одного, проживають громадяни різних національностей та релігійних конфесій. У свою чергу присутні бурхливо аплодували першій особі краю за його щирий виступ угорською мовою.
Не обійшлося й без нагород. Зокрема, у Будинку культури вручали почесні грамоти міського голови, а також відзнаки “Pro Urbe-2018” і “Почесний громадянин-2018”. Особисто мені, як правоохоронцю в минулому, приємно, що медаллю “Pro Urbe-2018” нагороджено (на превеликий жаль, посмертно) колишнього начальника Берегівського райвідділу внутрішніх справ Василя Федоровича Матея. Не один рік довелося працювати під його вмілим та чуйним керівництвом, тож, на мою думку, таку високу нагороду він заслужив.
Високої відзнаки “Почесний громадянин-2018” удостоєний Аттіла Віднянський, директор Національного угорського театру в м.Будапешт, колишній головний режисер Берегівського угорського театру.
На мій погляд, відзначення Дня Берегова вийшло напрочуд гарним, багатолюдним. Адже в рамках свята відбувся марш любителів народних традицій та театралізована хода навчальних закладів міста, концертна програма і спортивні змагання. Як на мене, особливою родзинкою став концерт відомої угорської зірки Магді Ружа, яка своїми хітами запалювала присутніх.
Упродовж усіх днів святкування 955-тої річниці Берегова у небі над містом спалахували феєрверки, а на центральній площі бадьорими ритмами закликала до веселощів дискотека.
Хочу щиро подякувати всім організаторам такого прекрасного свята, яке подарувало чудові враження не тільки мешканцям міста, а й гостям.
Насамперед подяки заслуговує міський голова Золтан Адальбертович Бабяк, ведучі святкової програми Ольга Матей та Іштван Бардош, колективи художньої самодіяльності дитячої школи мистецтв, відомий аматор сцени Іван Чегіль, і врешті всі ті, що дарували глядачам насолоду своїми азартними і запальними танцями та піснями, цікавими спор-тивними іграми та змаганнями.
Нехай відлуння свята надовго зостанеться в серцях усіх!

Іван Паук,
член Союзу юристів та Національної спілки журналістів України, мешканець м.Берегово, почесний ветеран України