Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

До Дня угорської національної єдності у Берегові влаштували турнір з настільного тенісу

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Дружні поєдинки завершилися посиденьками, на яких обговорили план подальших дій.

tenisz1

На здивування організаторів, у змаганнях із настільного тенісу, влаштованого до Дня національної єдності, взяли участь багато любителів цієї гри. Ініціатори проведення заходу і цього разу досягли поставленої мети: гравці різної націо¬нальності ставилися один до одного доброзичливо. Свої спортивні здібності презентували присутнім уболівальникам дві команди чоловіків по 9 гравців у кожній та одна жіноча команда, яка налічує 4 тенісистки.


Справжнім «переможцем» цьогоріч¬ного турніру став рух міських тенісистів, спонсором якого є Берегівський спортивно-оздоровчий клуб осіб з обмеженнями у здоров’ї «Берег», завдяки якому громада гравців у настільний теніс поповнилася новими учасниками та спонсорами.
До вашої уваги, шановні читачі, результати турніру.
Серед чоловіків найкращим виявився Золтан Кардош, а Олександр Пацюк, Йожеф Фовріш та Михайло Солошенко опинилися на другому, третьому і четвер¬тому місцях відповідно. Серед жінок перемогла вихованка спортивно-оздоро¬вчого клубу «Берег», надія нашого тенісу Вікторія Нодь, яка дуже добре проявила себе в протистоянні з найкращими тенісис¬тами турніру та посіла 5-ту сходинку в загальному заліку.
Ті ж, хто проявив терплячість і дочекався кінця турніру, що затягнувся на кілька годин, отримали кубки, медалі, сувеніри, спеціальний приз від самоврядування 9-го столичного округу Будапешта Ференцварош та грамоти. Ніхто з учасників не покинув тенісні поєдинки з порожніми руками!
Відтак на відкритій терасі берегівського ресторану «Магнум» влаштували дружні посиденьки, де на тенісистів чекали прохолодні напої та смачні страви. Користуючись нагодою, організатори висловлюють подяку директору ресторану Миколі Грицю за надану підтримку. Під час невимушеної бесіди присутні домовилися, що влітку не проводитимуть тренування, обговорили питання щодо проведення всередині серпня турнір з настільного тенісу, приурочений до ІІІ Берегівського дня молоді та спорту, не оминули увагою і питання розвитку, завдяки якому спортивний клуб вже у вересні може збагатися 2-3 новими тенісними столами.
Спортивна подія відбулася за підтримки Чекового інвестиційного фонду ім. Габора Бетлена

Іштван Рейпаші