Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

БУДНІ МІСЬКОЇ ВЛАДИ

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відбулася пленарне засідання 32-ї сесії Берегівської міської ради VII скликання. Після внесення змін до рішень, що стосувалися міського бюджету та благоустрою Берегова, присутніх інформували про виконання міської комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2017 рр. Зокрема, торік матеріальну допомогу в сумі 28 тис. грн надано 34 особам з числа учасників АТО. Підтримали депутати і рішення про оновлення містобудівної документації. 

varosvezetes1

Під час розгляду земельних питань надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність учасникам АТО та відведення двох ділянок для передачі їх Службі автомобільних доріг у Закарпатській області для будівництва об’їзної дороги.
У рамках засідання сесії про стан справ доповідав очільник прокуратури Володимир Жилкін. Так, доповідач повідомив, що рівень злочинності на Берегівщині зріс на 18%, хоча і залишається одним із найнижчих в області. Не зафіксовано жодного умисного вбивства та згвалтування, хоча, на жаль, зросло число крадіжок. Також керівник місцевої прокуратури анонсував оприлюднення значних результатів у боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів та нелегальними гральними апаратами. Міський голова Золтан Бабяк звернувся до доповідача із проханням посилити контроль над діяльністю заводу “Інтерсорс”, на викиди якого скаржаться містяни.
Крім того, депутати підтримали звернення до Державного агентства водних ресурсів про негайне відкриття шлюзів на р. Боржава через масову загибель риби в каналі Верке та про надання повноваження місцевій структурі агентства вирішувати цю проблему.

 

Управління освіти міської ради цьогоріч, як і минулого року, скористалося системою, коли працівники ДНЗ йдуть у законні 45-денні відпустки частинами: одні садочки працюють, решта – відпочивають. Саме це і призводить до часткової переповненості тих ДНЗ, які прийняли до себе дітей із закладів освіти, де наразі вакації. У деяких батьків ця тимчасова перевантаженість викликає певну критику, хоча всі були попереджені про такі заходи. Одначе цей варіант було обрано як найоптимальніший, адже він дає змогу батькам ходити на роботу й не перейматися, де залишити дитину. Інший варіант був би – закрити всі ДНЗ одразу на 45 днів, однак тоді всі батьки змушені були б також йти у відпустки, або ж вирішувати, де перебуватиме дитина в цей час.

У міському Будинку культури відрилася виставка картин художників, які брали участь у регіональному пленері “Весняний Берегсас”. Експозиція діятиме до 29 травня. Десять закарпатських художників та митці з Тернополя й Києва відтворювали краєвиди нашого міста. Усі картини передано у фонд Берегова. Саме збереження архітектурних ансамблів, пейзажів, атмосфери міста на полотнах і було метою пленеру. Мер З. Бабяк висловив упевненість, що подібні ініціативи сприяють успішному розвитку образотворчого мистецтва Берегова, виявляють талановитих художників, примножують культурний фонд, будують творчі зв’язки між містами. Під час відкриття виставки почесні грамоти міської ради отримали художники Антон Секереш, Анатолій Сакалош та Ярослава Катран.

14 травня міський голова З. Бабяк проводив травневий прийом громадян. Берегівчани зверталися з різними проханнями, що знаходяться в компетенції міської ради, та, зокрема, просили матеріальної підтримки.

На жаль, уже 16 разів було збито обмежувачі руху за висотою біля кам’яного мосту з часу їх встановлення. Аби налагодити більш ефективне та оперативне реагування на порушення водіями вантажівок законодавства, проведено нараду з участю представника поліції. Наразі, якщо вантажівки, попри попереджувальні знаки, ламають обмежувачі, поліцейські складають два протоколи: як власне ДТП та факт пошкодження майна. Надалі справу передають до суду, а у водія тимчасово забирають права. Загальна сума збитків за пошкоджений обмежувач разом із судовими зборами складає 7 026 грн. Таким чином, місто повинне отримувати повну компенсацію за псування комунального майна, а водії – нести відповідальність за порушення законодавства.

Подружжя Бундашів, напевно, знає кожен берегівчанин. Ця творча пара, організувавши колектив “Людовіка”, уже багато років навчає нашу молодь танцювальному мистецтву та виховує справжні таланти. Лайошу Бундашу, власнику нагороди “Pro Urbe”, виповнюється 80 років. Із цього приводу та за багаторічну працю з молоддю, її культурне виховання, мер Берегова Золтан Бабяк вручив імениннику почесну грамоту. Сердечні вітання адресовані й Вікторії Бундаш, також власниці нагороди “Pro Urbe”, яка святкувала свій день народження нещодавно. Міцного здоров’я, щастя та нових успіхів талановитим наставникам молоді!

На прохання мешканців вул. Мочолівської облаштували обмежувач руху – «лежачий поліцейський». Таким чином, автівки, а особливо важковаговий транспорт, муситимуть зменшувати швидкість під час руху вулицею, що сприятиме безпеці пішоходів.