Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

БУДНІ МІСЬКОЇ ВЛАДИ

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

varosvezetes1Із нагоди Дня захисту дітей на пл. Героїв вихованці дитячих садочків Берегова показували свої таланти – співали, танцювали, малювали. У перерві між виступами ініціатор проведення конкурсу творчих робіт “Карпатський дивосвіт“, заслужений геолог України, почесна містянка Віра Миколаївна Зайцева вручила грамоти та подарунки переможцям і призерам.

 

У велопробігу до Дня захисту дітей взяли участь 105 осіб. Найменшому з них – 5 років. Організаторами велодня стали ГО "Біціглі", міська рада та консульство Угорщини в м. Берегові. Після подолання маршруту велосипедисти вправлялися в майстерній їзді на велосипеді. А під час лотереї було розіграно цінні призи, серед них три мобільні телефони та суперприз – новенький велосипед.

До уваги відвідувачів соціальної кухні!
У зв'язку з реконструкцією амфітеатру, від 4 липня видача обідів проводиться в міському центрі соціального обслуговування (вул. Казінці, 5).
Нагадаємо, соціальна кухня як проект реалізовується в нашому місті вперше і завдяки цій програмі є можливість роздавати до 300 порцій нужденним берегівчанам щоденно.

В угорському Ференцвароші під час заходу до національного Дня єднання відбувся захід, під час якого відзначали школярів з міст-побратимів за особливі досягнення у вивченні угорської мови. Відтак почесну грамоту та іменний подарунок здобула берегівчанка, випускниця ЗОШ №4 Ванесса Юрченко. Оскільки школярка саме здавала ЗНО з англійської мови, то не змогла бути присутньою у Ференцвароші, тому Золтан Бабяк із задоволенням виконав приємну місію та передав Ванессі її приз. Разом з начальником управління освіти Едітою Бабяк та директором школи Емеше Желтвай-Веждел побажали юній випускниці подальших успіхів та вступу до омріяного вишу.