Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

БУДНІ МІСЬКОЇ ВЛАДИ

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

varosvezetes1ПАТ “Виноградівське ПМК-78” асфальтує вул. Сентфелд, а саме відрізок від вул. Мужайської до вул. Виноградної.

6 червня у Берегівській гімназії, у ЗОШ № 1 та в ЗОШ №3 діяли пункти ЗНО, де проходило випробування з історії України. На тестування з’явився 201 випускник із міських та сільських навчальних закладів. До роботи були залучені загалом 66 педагогів-інструкторів. Міський голова Золтан Бабяк мав можливість спостерігати за процедурою проведення ЗНО і підкреслив, що все проходило чітко, відповідно до затверджених вимог. Маємо надію, що випускники добре підготувалися й здобудуть хороші результати!

 

На черговому засіданні виконавчого комітету на підставі листа директора ТОВ “Водоканал Карпатвіз” щодо необхідності приведення тарифів на водопостачання та водовідведення у відповідність до економічно обгрунтованих витрат, було проголосовано за встанов¬лення нових цін. Відтак, із 5 липня почнуть діяти такі тарифи: на водопостачання за 1 м куб. – 13, 243 грн (без ПДВ), на послуги водовідведення –5,904 грн (без ПДВ).
Серед проектів рішень підтримано, зокрема, надання дозволу на розроблення детального плану зі внесення змін в містобудівну документацію реконструкції території колишньої військової частини з розміщенням житлової та громадської забудови в місті, але з урахуванням інтересів власників частини об’єктів.
Крім того, у місті за організації реформатської громади планується будівництво багатопрофільної лікарні, тому надано відповідний дозвіл на затвердження містобудівної документації. Також у рамках засідання виконкому меценатам регіонального пленеру художників Бейлі Нодю, Олесі Попович та Галині Щуці урочисто передати картини в знак подяки за надану допомогу.

У міськраді відбувся червневий особистий прийом громадян . Так, до міського голови Золтана Бабяка звернулися представники Української автокефальної православної церкви щодо отримання належної земельної ділянки для будівництва храму. Наразі буде оновлюватися генеральний план Берегова, тому представники УАПЦ мають можливість надати пропозицію щодо місця, яке підходить для церкви. Крім того, звертався житель мікрорайону так званої “китайської стіни” зі скаргою на аварійний стан стіни багатоповерхівки. Однак для фінансової допомоги мешканцям потрібне дієве ОСББ.
Серед інших прохань на прийомному дні були звернення про матеріальну допомогу в кризових життєвих ситуаціях, вирішення інших побутових питань, що є в компетенції міської ради.

Оператори КП “Берег Відео” зафіксували чергове порушення ПДР, коли водій вантажівки попри заборону поїхав на обмежувач руху. Вони одразу викликали працівників поліції, до чиєї компетенції належить контроль за дотриманням правил. На жаль, такі випадки траплятимуться, допоки не буде реалізовано будівництво об’їзної дороги.

КП “Берег Відео” проводить фіксацію водіїв, що порушують пра¬вила парку¬вання, а відпо¬відальні пра¬цівники міськради повідомляють про порушників у відділ поліції. На фото: вул. О. Кобилянської та вул. Есе Томаша, де авто припарковані під знаком “Стоянка заборонена”.