Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

ЗА РОДИННІ ЦІННОСТІ!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

csaladi feszt24 червня у нашому місті відбувся сімейний фестиваль «Здорова сім’я – здорове місто!» Зокрема, привернув увагу берегівчан яскравий парад дитячих візочків та велосипедів, де батьки, вправляючись у креативності, оригінально прикрасили «транспорті засоби». Найкращою у цій справі стала Жужанна Баркасі. Усі учасники отримали призи від меценатів. 

Головним меседжем ГО «ЗДОРОВА СІМ’Я – ЗДОРОВЕ МІСТО» є те, що берегівчани як громада можуть об’єднуватися та робити багато корисного для себе та для міста загалом. Протягом усього дня діяв ярмарок майстрів рукоділля ( ГО «Арт-Берегово»), проходили майстер-класи для дітей та дорослих, охочі могли спробувати аквагрим. Наприклад, дитина мала можливість безкоштовно разом із майстринею вчитися розмальовувати пряники в різних техніках.


Участь у всіх змаганнях була безкоштовна. Енергії присутнім додали і запальні танці зразкового шоу-гурту «Атас» (керівник – Світлана Кононенко). Також під час фестивалю діяв безкоштовний батут, пригощали солодкою ватою (від екстрім-центру «Карабін»), кисневими коктейлями, а аніматор та ведуча Наталія Васільєва організувала ігри та інші розваги для малечі.
До прикладу, охочі мали змогу погратися в особливому кінестетичному піску, що є одночасно розвагою та корисною терапією проти агресії. Дуже видовищним видався консурс «Супертато», що полягав у перетягуванні авто вагою 1,5 т на 10 м на час. У Берегові «стронгменів-аматорів» виявилося аж дев’ять. Офіційним першим рекордсменом «Супертата» Берегова став Іштван Крайц. На достойному рівні пройшли змагання із шахів (Степан Буній), у яких брали участь як дітлахи, так і їх батьки і навіть дідусі. Наймолодшому учаснику Антону Щитініну – 6 років. Найстаршому Михайлу Лемаку – 80. Переможцями стали Андрій Іжак (загальний залік), Матяш Сірмаі (серед дітей), Елеонора Пустоі (серед дівчат). Футбольні змагання також були незвичними (Жолт Леврінц). Адже разом із командами дітей були сформовані команди їхніх татусів. Серед дітей третю сходинку вибороли гравці із села В. Береги.
Другими були спортсмени ЗОШ №1, а от чемпіонами стали футболісти «Берегвідейку». Серед татусів перемогу святкувала команда ЗОШ №1. Другі «Берегвідейк», а треті В. Береги. Відвідувачі фесту змагалися і в «Джангу». Переможцями столів стали Володимир Пригара, Ліана Григорян, Томаш Молнар та Анна Данило.
Відрадно, що в нашому місті відбуваються такі спортивно-розважальні заходи, спрямовані на проведення якісного дозвілля молоді. Відділ у справах жінок, сім2ї, молоді та спорту висловлює вдячність організаторам за проведення фестивалю в цілому, а особливо футбольного та шахового турнірів. Також підкреслюємо, що готові співпрацювати з громадськими організаціями, які проводять корисні для берегівчан і цікаві заходи, втілюють різні проекти, які сприяють збереженню традиційних цінностей і подальшому розвитку міста.