Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

До зірок – подати рукою: похід у мальовничі Карпати

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

kirandulasЛюди з інвалідністю підкорювали вершини
Спортивно-оздоровчий клуб для людей з обмеженнями у здоров”ї «Берег» цьогоріч утілив давній намір Центру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю в Закарпатській області «Інваспорт» – організувати для молоді з особливими потребами груповий турпохід під назвою «До зірок – рукою подати». Запланована на 23-24 червня мандрівка виявилася для учасників справжнім випробуванням, адже саме в ці дні погодні умови різко погіршали.

 

На пилипецькому гірськолижному курорті на зміну 30-градусній жарі прийшли холод та негода: то густий туман оповив усе довкола, то шквальний вітер збивав з ніг, то сильна злива та сніг перешкоджали рухатись наміченим шляхом.
Однак група з двадцяти осіб усе ж таки підкорила три найвищі вершини Боржавського хребта та дісталася до Національного природного парку «Зачарований край».
Мальовничими стежками вихованців спортивно-оздоровчого клубу повів досвідчений керівник походу Золтан Горват. Спонсори та організатори на наблизили учасників походу до зірок на 208 метрів! Молодь через Малу (1430 м.) та Велику Гембу (1491 м.) дісталася вершини Великий Верх, розташований на висоті 1598 м., звідки відкрився вид на високі вершини Плай (1330 м.) та Астагра (1681 м.).
Також мандрівники оглянули найкрасивіший водопад України – Шипіт.
Гарно проведений разом час та чудові спогади стали нагородою за труднощі, через які довелося пройти людям з обмеженими можливостями протягом цих двох днів. Організатори подбали, щоб кожен, хто взяв участь у поході, отримав грамоту.
Завдяки здобутим під час поїздки спільним враженням, досвіду, змістовним розмовам нові-старі члени «Берег» стали єдиною спільнотою. Варто відзначити, що, не важаючи на різні небезпечні обставини, ніхто з учасників не постраждав.
Керівництво та вихованці спортивно-оздоровчого клубу «Берег» висловлюють вдячність ЗАТ «Серенчеятейк» за те, що долучилися до реалізації походу, а також організаторам, гіду Золтану Горвату та водію Шандору Давіду за надані послуги.

Іштван Рейпаші