Засновник: Берегівська міська рада

Наша адреса:90202 м. Берегово,
вул. Б. Хмельницького, 7. Тел.: 2-31-61
Моб. 099-555-43-93, 068-822-02-94

E-mail: redakcia@email.ua

Футбольний турнір на честь спортсмена-легенди

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

buzanszky1Нещодавно благодійний фонд «ГЕНІУС» вшосте влаштував футбольний турнір ім. Єнева Бузанські. Дванадцять команд зібралися на берегівському стадіоні «Дружба», аби вибороти першість. На урочистому відкритті керівник офісу фонду Наталія Вароді зауважила, що перший такий захід вшанував своєю присутністю сам Єнев Бузанські, саме тому для «ГЕНІУСа» важливо вшанувати пам’ять людини, з котрої варто брати приклад для наслідування. На її думку, спорт учить чесно вигравати і в той же час – гідно програвати, тому ті, хто навчиться боротися, йти за метою та сприймати критику суддів, зможуть відстояти свої принципи і в буденному житті. 

 

Консул Угорщини у Берегові Ференц Кулчар з радістю констатував, що в турнірі взяли участь і дівочі команди. Промовець розповів і про Єнева Бузанського, який довгий грав у «Золотій команді», був ініціатором створення маленьких футбольних полів у дитсадках, аби з самого дитинства прищеплювати любов до цього виду спорту. Секретар Товариства угорської культури Ласло Молнар додав, що турнір не випадково назвали іменем Бузанського, адже він і справді був справжньою легендою. Побажав юним футболістам стати такими ж знаменитими, яким був Єнев Бузанський.
Тренер та викладач Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ Арпад Візавер також радіє з того, що на цьогорічний турнір заявку подала і дівоча команда, і це, на його думку, означає поступ. Висловив сподівання, що наступного року в турнірі візьмуть участь ще більше колективів.
На урочистостях були присутні представники спортивної спілки «Хонвейд НІКЕЙ» Габор Цут та Віктор Горват, чемпіон Кубку Європи команди-чемпіона, колишній член збірної з гандболу СРСР та України, спортсменка, викладачка Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ Анна Греба. Захід відбувся за підтримки Держсекретеріату з питань національної політики Міністерства Угорщини, Фонду ім. Габора Бетлена, урядової комісії з питань співпраці Саболч-Сатмар-Березької області та Закарпаття. Професійним партнером виступили спортивна спілка «Хонвейд НІКЕЙ» та Закарпатський угорський інститут ім. Ф. Ракоці ІІ.

Чілла Гегедюш

Результати матчів:
Дівочі команди:
I місце – Ужгород; II – Берегвідейк; III – Берегово
Найкращий гравець: Бондаренко Тетяна (Ужгород)
Найкращий воротар: Король Валерія (Берегово)
Кращий гравець, який забив гол: Якимчук Катерина (Берегвідейк)

Команди початкової школи:
I місце – Великоберезька ЗОШ; II – Форношська ЗОШ; III –Великодоброньська ЗОШ.
Найкращий гравець: Томаш Бакта (Великоберезька ЗОШ)
Найкращий воротар: Дорчі Акош (Форношська ЗОШ).
Кращий гравець, який забив гол: Міхаль Матьола (Великоберезька ЗОШ).

Команди ЗОШ:
I місце – Берегівська ЗОШ №4 ім. Лайоша Кошута; II –Великодобронська ЗОШ; III – Великоберезька ЗОШ.
Найкращий гравець: Марков Адам (Великоберезька ЗОШ).
Найкращий воротар: Потьовк Акош (Берегівська ЗОШ №4 ім. Лайоша Кошута).
Кращий гравець, який забив гол: Бара Чаба (Великодоброньська ЗОШ).